حریم خصوصی

لرن سایت,آموزش برنامه نویسی سی شارپ,آموزش طراحی سایت,آموزش برنامه نویسی اندروید,آموزش SQL c# android php jquery,قالب سایت

شما اینجا هستید :
صفحه اصلی » حریم خصوصی

learn site

لرن سایت اهمیت بالایی به اطلاعات شخصی کاربران می دهد ، لذا تمامی اطلاعات کاربران بصورت امن در سیستم سایت ثبت شده و جز عوامل لرن سایت افراد دیگری به این اطلاعات دسترسی ندارند .

لرن سایت از طریق ایمیل هیچگونه درخواست پسورد از کاربران نمی کند و تنها ایمیلی که به [dot] learn-site.com مختوم شود اعتبار داشته و غیر اینصورت ایمیل از طرف لرن سایت معتبر نبوده است.

تنها شماره رسمی لرن سایت برای دریافت تماس 041-33326665 بوده و غیر از این شماره فاقد اعتبار است .

در هنگام ثبت نظر و ثبت سفارش اطلاعات شخصی نیاز به ثبت دارد ، لرن سایت با به کارگیری تکنولوژی های روز در طراحی سایت و همچنین پروتکل ها و لایه های امنیتی مناسب در نگه داری و حفاظت از اطلاعات تمام سعی خود را می کند .

لرن سایت حق دارد تا محتوای نظرات در صورت وجود محتوای مجرمانه ویرایش کند و در صورت نیاز توسط مراجع قضایی پیگیری نماید.

لرن سایت از کوکی برای ثبت نشست ها و …. استفاده می کند لذا استفاده از لرن سایت به منزله موافقت با این موضوع است.

تمامی فعالیت هایی که در لرن سایت توسط کاربر انجام می شود اعم از بازدید از صفحات لرن سایت ، خرید ، ثبت نظر و… در سیستم لرن سایت به همراه IP ثبت می شود ، این اطلاعات در دسترسی شرکت یا سازمانی قرار نمی گیرد مگر با دستور قوه قضائیه و مراجع ذی ربط.

لرن سایت حق دارد تا در صورت نیاز طبق قوانین فروشگاه ، دسترسی کاربر را از سایت ، نرم افزار و… قطع نماید.

 

در نهایت حفاظت از پسورد و نام کاربری برعهده کاربر بوده و در صورت عدم رعایت جبران خسارتی مشمول لرن سایت نخواهد بود ، همچنین در صورت عدم حفاظت از اطلاعات و لو رفتن نرم افزار ها و… خریداری شده که صرفا کاربر مربوطه مجاز به استفاده از آن نرم افزار ، لایسنس یا … بوده ، لرن سایت حق پیگیری قانونی دارد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال ، مشکل و … راه های ارتباطی با لرن سایت :

ارسال تیکت

شماره تماس : 041-33326665

ایمیل : info@learn-site.com

 

می 28, 2018 برچسب ها :
Rate this page